betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 ruaj gjerat ne internet me pass

Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

ruaj gjerat ne internet me pass Empty
PostSubject: ruaj gjerat ne internet me pass   ruaj gjerat ne internet me pass Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 9:21 am

Ruaj gjerat ne internet me Pass.

Ruaj gjerat ne internet me Pass.

Nese i harroni shpesh dhe doni qe ti ruani Passwordet tuaj atehere ka nje menyre ku mund ti ruani ne internet dhe shum te sigurta.
Fillojme:
1- Futuni ne: www.passwordprotection.com
Krijoni nje accaunt duke klikuar "Sing Up" ku duhet te jepn te dhenat tuaja.
Me pas do te krijohet nje web nepermjet accauntit tuaj
D.m.th accauntjuaj.passwordprotection.com

Ateher shkoni ne panel te administrimit dhe krijoni 1 folder p.sh:
"fjalkalimet" dhe duke klikuar tek "Create Your Protected Folder" dhe ateher
shkojm e krijojm disa users duke klikuar ne "Create Your Users".
pasi te kemi mbaruar ateher duke klikuar tek "Upload Your Content" do te futemi ne folderin "fjalkalimet" dhe do te uploadojm shembull fjalkalimet tona qe pritojm ti mbajm ne mend .

Gjith kto "Create your users" , "create your protected folder" etj etj gjinden ne faqen e pare kur logirateni tek passwordprotection.com

Me pas, pasi ti keni ruajtur fjalekalimet atehere provojme te futemi keshtu:
accaunti juaj.passwordprotection.com/fjalkalimet, nuk do te hapet direkt folderi, po do tju kerkohet User&Password, Vendosni te dhenat, dhe tani jeni ne folderin tuaj.
Back to top Go down
View user profile
 
ruaj gjerat ne internet me pass
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» There is NO recession on the internet
» Pass Key Light?
» The day the internet died.
» FINALLY... the internet affects politics as usual!
» Psycho-Pass

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: