betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Ulead VideoStudio 11.5 Plus

Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

PostSubject: Ulead VideoStudio 11.5 Plus   Thu Aug 14, 2008 9:16 am

Ky progrman sherben per shume gjera si p.sh per Titrimin e videove keputjen e vivedove, krijimin e videove nga fotot e juaja si movie maker dicka veq ky eshte me i mire normal, formon foto prej videos tuaj e tuaja e shume e shume gjera tjera qe me mire Provojeni vete se me te vertet eshte shume i mire se une vet e perdori e sidomos eshte shume i mire per Titrim mereni dhe nese keni dicka me peyet na ksajde jena.
Ja linku
http://toggle.com/lv/software/download/kl72565.htm
Back to top Go down
View user profile
 
Ulead VideoStudio 11.5 Plus
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: