betim kastrati

betim kastrati
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Winamp i ri 7 plus

Go down 
AuthorMessage
betim kastratiPosts : 102
Join date : 2008-08-14

Winamp i ri 7 plus Empty
PostSubject: Winamp i ri 7 plus   Winamp i ri 7 plus Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 6:12 am

Arrow Winampi i ri 7plus ka shum mundesi te reja.
ai eshte i lidhur drejtperdrejt me internet qe nenkupton qe ne kompjuter pa internet nuk mund te funksionoj. Perparsi e ti eshte qe nuk ka nevoj te vazhdohet dhe update-at e nevojshem i merr ne menyr automatike. Besojme dhe shpresojme qe do tiu pelqej.Licenc Ka Dhe E Vazhdon Vet


http://www.speedyshare.com/233288490.html
Back to top Go down
View user profile
 
Winamp i ri 7 plus
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
betim kastrati :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: